Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po–Pá 9–16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Ověřeno zákazníky - Kompresory

 

FERDUS T Vulkanizační roztok 400 ml

FERDUS T Vulkanizační roztok 400 ml Roztok T je určen k oživování povrchu pryže plášťů (duší) při opravách vulkanizací za tepla. Zajišťuje konfekční lepivost a dokonalou soudržnost mezi základním a opravným materiálem. Doba schnutí roztoku je nejméně 5 min. Teplota vulkanizace je 125-145°C. celý popis
Dostupnost
Expedice 1-2 dny
214 Kč
177 Kč
bez DPH
Číslo produktu:MJ-9.17
EAN kód:2992695028644
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

FERDUS T Vulkanizační roztok 400 ml

Roztok T je určen k oživování povrchu pryže plášťů (duší) při opravách vulkanizací za tepla. Zajišťuje konfekční lepivost a dokonalou soudržnost mezi základním a opravným materiálem. Doba schnutí roztoku je nejméně 5 min. Teplota vulkanizace je 125-145°C.

Parametry
VýrobceFerdus

Kvalitní levné kompresory od renomovaných světových značek NUAIR, AIRCRAFT, GÜDE, ABAC, ORLÍK, BLACK&DECKER, PUMA, SCHNEIDER, PANTERMAX, PRESS HAMMER a jiné. Naleznete zde jak olejové kompresory, tak bezolejové kompresory, bohatý výběr značkového příslušenství a náhradních dílů a široký sortiment nářadí. Ke kompresorům NUAIR zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis a náhradní díly. Naše provozovna se nachází v Jablonci nad Nisou.

Sledujte nás na Facebooku

Kontakt
(Po–Pá 9–16 hod.)
2008 - 2024 © Naradi-vzduch.cz - Všechna práva vyhrazena.