Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po–Pá 9–16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Ověřeno zákazníky - Kompresory

 

  1. Úvod
  2. Outdoorové vybavení
  3. VAŘENÍ
  4. VAŘIČE
  5. ALB SAMOVAR PRO HLINÍKOVÝ 1,2 L univerzální vařič velký

ALB SAMOVAR PRO HLINÍKOVÝ 1,2 L univerzální vařič velký

ALB SAMOVAR PRO HLINÍKOVÝ 1,2 L univerzální vařič velký Víceúčelová konvice pro použití v přírodě na rychlé vaření vody. Jako palivo lze použít suché dříví, trávu, pevný líh ap. Po přiložení plotýnky na vrchol komínu lze použít i na rychlý ohřev potravin. Samovar je patent starý stovky let, užívaný ... celý popis
Dostupnost
expedice do 48 hodin
1 869 Kč
1 545 Kč
bez DPH
Číslo produktu:0682
EAN kód:8595051206829
Hlídat cenu / dostupnost
  • Kompletní specifikace
  • Parametry
  • ALB SAMOVAR PRO HLINÍKOVÝ 1,2 L univerzální vařič velký
    ALB SAMOVAR PRO HLINÍKOVÝ 1,2 L univerzální vařič velký
    expedice do 48 hodin
    1 869 Kč
    1 545 Kč bez DPH
Kompletní specifikace

ALB SAMOVAR PRO HLINÍKOVÝ 1,2 L univerzální vařič velký

Víceúčelová konvice pro použití v přírodě na rychlé vaření vody. Jako palivo lze použít suché dříví, trávu, pevný líh ap. Po přiložení plotýnky na vrchol komínu lze použít i na rychlý ohřev potravin.

Samovar je patent starý stovky let, užívaný zejména na Sibiři a u Australských domorodých kmenů - tedy všude kde vládnou nepříznivé povětrnostní podmínky. 

Samovar se skládá z dvouplášťové nádoby opatřené výlevkou s píšťalou, sklopnými uchy pro manipulaci, ohništěm a drátěným podstavcem pro nádoby na přípravu jídel. Dvouplášťová nádoba tvoří komoru pro vodní náplň, která je plněna skrze výlevku. Tepelným zdrojem je válcové ohniště, ve kterém je rozdělán a udržován oheň. Jako palivo lze použít suchou trávu, větvičky, přírodní podpalovače nebo pevný líh. Vyrobené teplo proudí „ komínem“ vnitřní nádoby a tepelná energie ohřívá vodní náplň mezi stěnami. Tím dochází k maximálnímu využití tepla k ohřevu vody i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Píšťala umístěná na výlevce signalizuje var uvnitř nádoby. Za použití podstavce, který lze umístit do horní části nádoby „komína“ lze samovar použít zároveň k přípravě teplých pokrmů.

Objem 1,2 nebo 0,5 litru. Nádoby jsou vyrobeny z hliníku.
Pokud je rozdělaný oheň, voda se v samovaru začne vařit po 3 až 5-ti minutách.

Parametry
VýrobceALB
Zboží zařazeno v kategoriích

Kvalitní levné kompresory od renomovaných světových značek NUAIR, AIRCRAFT, GÜDE, ABAC, ORLÍK, BLACK&DECKER, PUMA, SCHNEIDER, PANTERMAX, PRESS HAMMER a jiné. Naleznete zde jak olejové kompresory, tak bezolejové kompresory, bohatý výběr značkového příslušenství a náhradních dílů a široký sortiment nářadí. Ke kompresorům NUAIR zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis a náhradní díly. Naše provozovna se nachází v Jablonci nad Nisou.

Sledujte nás na Facebooku

Kontakt
(Po–Pá 9–16 hod.)
2008 - 2024 © Naradi-vzduch.cz - Všechna práva vyhrazena.