Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po–Pá 9–16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Ověřeno zákazníky - Kompresory

 

  1. Úvod
  2. Kompresory
  3. GÜDE K 18-0 AKUMULÁTOROVÝ KOMPRESOR (bez aku) - 58419

GÜDE K 18-0 AKUMULÁTOROVÝ KOMPRESOR (bez aku) - 58419

GÜDE K 18-0 AKUMULÁTOROVÝ KOMPRESOR (bez aku) - 58419   Praktický akumulátorový kompresor, určený k usnadnění základních činností, vyžadujících stlačený vzduch - doma, v přírodě i na cestách.    Nahuštění míčů, pneumatik jízdních kol, motocyklu nebo (osobního) automobilu • snadné nafouknutí i pohod... celý popis
Dostupnost
EXPEDICE DO 2 DNŮ
1 231 Kč
1 017 Kč
bez DPH
Číslo produktu:58419
EAN kód:4015671450753
Hlídat cenu / dostupnost
Podobné produkty
    GÜDE APPV 18-20 AKUMULÁTOR PROVOLT 18V / 2,0Ah
    515 Kč
    426 Kč bez DPH
    515 Kč
    426 Kč bez DPH
      GÜDE APPV 18-40 AKUMULÁTOR PROVOLT 18V / 4,0Ah
      809 Kč
      669 Kč bez DPH
      809 Kč
      669 Kč bez DPH
        Güde LG 2-18-30 Nabíječka akumulátorů - 58549
        660 Kč
        545 Kč bez DPH
        660 Kč
        545 Kč bez DPH
        • Kompletní specifikace
        • Parametry
        • GÜDE K 18-0 AKUMULÁTOROVÝ KOMPRESOR (bez aku) - 58419
          GÜDE K 18-0 AKUMULÁTOROVÝ KOMPRESOR (bez aku) - 58419
          EXPEDICE DO 2 DNŮ
          1 231 Kč
          1 017 Kč bez DPH
        Kompletní specifikace

        GÜDE K 18-0 AKUMULÁTOROVÝ KOMPRESOR (bez aku) - 58419

         

        Praktický akumulátorový kompresor, určený k usnadnění základních činností, vyžadujících stlačený vzduch - doma, v přírodě i na cestách

         

        Nahuštění míčů, pneumatik jízdních kol, motocyklu nebo (osobního) automobilu • snadné nafouknutí i pohodlné vypuštění nafukovacích předmětů - plážového balónu, matrace, člunu, plavecké vesty ad.

         

        Přesné nastavení vhodného tlaku • LCD displej se zobrazením hodnot v bar, psi a kPa • výkonné LED svítidlo.

         

        Napájení kompresoru (alternativně) také ze zásuvky ve vozidle prostřednictvím integrovaného 12 V adaptéru.

         

        Konstrukce: skelet z tvrzeného plastu, 0,8 m tlaková hadice s ventilovou zástrčkou, přihrádka na adaptéry, rukojeť pro přenášení.

         

        Příslušenství: nízkotlaká hadice, pneumatické adaptéry (3).

         

        Celkové rozměry (d x š x v): 240 x 145 x 205 mm, hladina akustického výkonu LWA: 82,2 dB (A), třída ochrany: III.

         

        Dodáváno bez akumulátoru a nabíječky.

         

        Parametry
        VýrobceGÜDE
        Napětí18 V
        Sací výkon20 l/min.
        Max. tlak11 bar
        Typ akumulátoruLi-Ion
        Proud vzduchu22 m3/hod.
        Plnicí výkon10 l/min
        Hlučnost82 dB(A)
        Zboží zařazeno v kategoriích

        Kvalitní levné kompresory od renomovaných světových značek NUAIR, AIRCRAFT, GÜDE, ABAC, ORLÍK, BLACK&DECKER, PUMA, SCHNEIDER, PANTERMAX, PRESS HAMMER a jiné. Naleznete zde jak olejové kompresory, tak bezolejové kompresory, bohatý výběr značkového příslušenství a náhradních dílů a široký sortiment nářadí. Ke kompresorům NUAIR zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis a náhradní díly. Naše provozovna se nachází v Jablonci nad Nisou.

        Sledujte nás na Facebooku

        Kontakt
        (Po–Pá 9–16 hod.)
        2008 - 2024 © Naradi-vzduch.cz - Všechna práva vyhrazena.