Máte nějaký dotaz? Napište nám!
Nebo nám klidně zavolejte na +420 778 070 772
Úvod »Kompresory» Compass 07199 AKU Kompresor 12V JUMBO digitální 12V/Li-ion
Vzduchový, akumulátorový kompresor JUMBO v kompaktním provedení, s funkcí automatického huštění na předem nastavenou hodnotu.
Kompresor je vhodný k huštění pneumatik osobních automobilů, motocyklů, či jízdních kol. V zadní části těla jsou ukryté přídavné adaptéry pro další použití.
Vestavěný, digitální pneuměřič zobrazuje naměřený tlak v několika různých jednotkách. Pomocí tlačítek lze nastavit funkci Auto-Stop, kdy se přednastaví potřebný tlak, který posléze kompresor při huštění nepřesáhne.
O napájení kompresoru se stará 12V Li-ion akumulátor s kapacitou 1500 mAh s vestavěným stavovým indikátorem. Další variantou napájení je 12V adaptér s konektorem pro 12V zástrčku zapalovače vozidel. Součástí balení je i nabíječka pro 12V akumulátor. Kompresor je opatřen vestavěnou LED svítilnou, pro huštění v situacích se zhoršenou viditelností.
Technická data | |
---|---|
napájení | 12V |
délka 12V kabelu | 330 cm |
akumulátor | 12V 1500 mAh |
max. tlak | 8,3 BAR ; 120 PSI |
výtlak | 25 L / min |
svítilna | LED |
Výrobce: | COMPASS | ||
Napětí: | 12 V | ||
Kapacita akumulátoru: | 1,5 Ah | ||
Výtlačný výkon (l/min): | 25 | ||
Typ kompresoru: | Bezolejové |